Kurzy a tábory

Tábory 2019

Zdravíme Vás,

V nadcházejícím létě bychom pro vás opět rádi uspořádali naše poněkud netradiční tábory. Tento rok nebudeme pořádat řemeslné tábory z důvodů touhy po změně a abychom si od nich trochu odpočali a vaše umělecké duše nabraly inspiraci v jiných koutech naší země. Příští rok pravděpodobně opět budou a o to bude naše setkání intenzivnější.

Pořádáme dvě oslí pouti,

Oslí pouť

které budou o den delší oproti minulým létům. Letos přibude do naší karavany i jeden kůň. I během těchto oslích poutí se budeme věnovat krásám světa a provozovat umění a řemesla podle našich sil a chutí... Cena je 5 500 Kč. Předběžné přihlášky:  remeslo.umeni@gmail.com

  • Termíny jsou 29. 6.–7. 7. a 10.–18. 7.
 

NOVINKA: UKRAJINA

Ukrajina

  • V termínu cca 21–31. 7.

Chceme uspořádat pouť v nádherné divoké krajině ukrajinské podkarpatské Rusi, tato pouť bude pro poutníky od 12 do 16 let.

Na tento nápad nás přivedlo pozorování procesu dospívání a přemítání nad tím co opravdu mladí lidé v tomto věku potřebují zažít. Tento tábor je jen pro ty kteří to opravdu CHTĚJÍ zažít. Na zádech si ponesou většinu vybavení potřebného k životu v divočině. Po dvojicích si budou vařit a plánovat jídlo. Není žádná kuchařka, není umývárna, není denní řád, není doprovodné vozidlo. Jako zvířecí společníky se pokusíme sehnat několik koní, kteří by nám nesly proviant a další potřebné věci. Cílem je vnořit se zcela do reality světa přírody, v níž žili lidé po tisíce let před naším bláznivým stoletím. Není cílem se strhat a dát si pěkně do těla. Cílem je plout krajinou a vnímat svět celým člověkem.

Cena je 7 000 Kč. Předběžné přihlášky:  remeslo.umeni@gmail.comPrůvodci budou Vlasta Trnka a Josef Salaba.